Aktualności
2023-11-29

24 listopada w Warszawie odbył się finał XIV edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”, podczas którego nagrodzono wszystkich laureatów. Wśród nich, kolejny rok z rzędu, znalazła się Trans Polonia.

„Firma Dobrze Widziana” to konkurs ogólnopolski, którego organizatorem jest Business Centre Club. Jego celem jest wyróżnienie i promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Przy wyborze laureatów szczególną uwagę zwraca się na wdrożoną przez przedsiębiorstwa strategię biznesu, politykę wobec pracowników, działania charytatywne oraz te związane z ochroną środowiska.

W uroczystości wraz ze zwycięzcami uczestniczyli członkowie kapituły, kanclerze BCC z regionu nagrodzonego przedsiębiorstwa oraz osoby związane z ideą CSR.

Trans Polonia od lat realizuje swoją strategię CSR, angażując się w wsparcie młodych talentów i organizacji charytatywnych, a także podejmując działania mające na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. TPG dba również o rozwój pracowników i zapewnienie im odpowiednich i komfortowych warunków pracy. Zdobycie nagrody Firma Dobrze Widziana jest potwierdzeniem, że działania te są na stałe wpisane w strategię biznesową Trans Polonii.