OFERTA
płynne paliwa i gazpłynne produkty chemicznepłynne masy bitumicznepłynne produkty spożywcze
» Płynne paliwa i gaz

Grupa Kapitałowa Trans Polonia realizuje przewóz paliw płynnych i gazu (LPG) poprzez spółkę zależną OTP S.A. (d. Orlen Transport S.A.) z siedzibą w Płocku, która jest liderem na rynku przewozu paliw płynnych w Europie Środkowej. OTP dostarcza paliwa oraz gaz do ponad 2100 stacji benzynowych należących do sieci PKN Orlen S.A. oraz innych koncernów petrochemicznych.

Duża skala działalności w obszarze transportu paliw przynosi wymierne korzyści naszym Klientom. Zapewniamy stabilną współpracę, efektywność kosztową oraz wysoki standard usług zarówno dużym koncernom paliwowym, jak i małym podmiotom gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę funkcjonowania.

Swój potencjał budujemy głównie poprzez ciągłe unowocześnianie floty transportowej. Mamy świadomość, że inwestycje w nowoczesny tabor wpływają nie tylko na bezpieczeństwo podczas załadunku, przeładunku i rozładunku paliw, ale też na koszty transportu. Dlatego wykorzystujemy tylko nowoczesne, lekkie cysterny, których eksploatacja pozwala na obniżenie kosztów przewozów. Podczas kompletowania floty bierzemy również pod uwagę stan polskich dróg i do transportu używamy pojazdów, które posiadają dodatkowe wzmocnienia, zabezpieczające zarówno zbiornik, jak i elementy nośne cysterny. 

Codziennie dowozimy paliwo do tysięcy stacji paliw należących zarówno do dużych koncernów paliwowych, jak i mniejszych sieci oraz stacji prywatnych. Optymalnie zlokalizowane Biura Przewozowe oraz na bieżąco unowocześniana flota stanowią gwarancję szybkich i bezpiecznych dostaw, a wdrażane nowe rozwiązania logistyczne pozwalają na terminową i całodobową obsługę.

Zarządzamy największą w Polsce flotą transportową, która dzięki własnemu zapleczu technicznemu jest właściwie serwisowana. Naszym Klientom dajemy pewność, że otrzymują usługę na najwyższym poziomie.

Przejdź na stronę spółki OTP s.a.