OFERTA
płynne produkty chemicznepłynne paliwa i gazpłynne masy bitumicznepłynne produkty spożywcze
» Płynne paliwa i gaz

Grupa Kapitałowa Trans Polonia realizuje przewóz paliw płynnych i gazu (LPG). Zapewniamy stabilną współpracę, efektywność kosztową oraz wysoki standard usług zarówno dużym koncernom paliwowym, jak i małym podmiotom gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę funkcjonowania.

Swój potencjał budujemy głównie poprzez ciągłe unowocześnianie floty transportowej. Mamy świadomość, że inwestycje w nowoczesny tabor wpływają nie tylko na bezpieczeństwo podczas załadunku, przeładunku i rozładunku paliw, ale też na koszty transportu. Dlatego wykorzystujemy tylko nowoczesne, lekkie cysterny, których eksploatacja pozwala na obniżenie kosztów przewozów. Podczas kompletowania floty bierzemy również pod uwagę stan polskich dróg i do transportu używamy pojazdów, które posiadają dodatkowe wzmocnienia, zabezpieczające zarówno zbiornik, jak i elementy nośne cysterny. 

Profesjonalne podejście i nowoczesna flota stanowią gwarancję szybkich i bezpiecznych dostaw, a wdrażane nowe rozwiązania logistyczne pozwalają na terminową i całodobową obsługę. Naszym Klientom dajemy pewność, że otrzymują usługę na najwyższym poziomie.