OFERTA
płynne produkty chemicznepłynne paliwa i gazpłynne masy bitumicznepłynne produkty spożywcze
» PŁYNNe produkty spożywcze

Grupa Kapitałowa Trans Polonia świadczy kompleksowe usługi w ramach krajowego i międzynarodowego transportu płynnych produktów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

Nowoczesna flota do przewozu płynnej żywności, którą dysponujemy, składa się z jedno i wielokomorowych cystern o pojemności od 26.000 do 31.000 litrów. W zależności od wymogów klienta istnieje możliwość  dostosowania warunków przewozu do potrzeb związanych z produktem, w szczególności z temperaturą, stopniem hermetyczności czy wymogami dotyczącymi koszerności i przewozu niebezpiecznych produktów spożywczych zgodnie z konwencją ADR.

Nasze zestawy posiadają możliwość samodzielnego rozładunku dzięki zastosowaniu nowoczesnych kompresorów powietrza, których działanie nie wpływa na jakość przewożonego ładunku. Ponadto, na życzenie klienta, istnieje możliwość zastosowania specjalistycznych pomp rozładunkowych. Każdy ciągnik wyposażony jest w węże spożywcze oraz komplet złączy niezbędnych do rozładunku.

Specjalny system satelitarny umożliwia stały nadzór nad rozmieszczeniem naszych jednostek transportowych, a informacje gromadzone są w bazie danych dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych systemów logistycznych, dostępnych obecnie w branży.

Sieć naszych usług obejmuje następujące kraje i regiony: kraje Beneluksu, Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Francję, Hiszpanię, Włochy, Szwajcarię, Polskę, Czechy, Rep. Słowacką, Węgry, Austrię, Ukrainę, kraje Bałtyckie, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Chorwację, Rumunię,  Bułgarię,  Mołdawię, Turcję, Białoruś, Rosję oraz 4 kraje skandynawskie: Danię, Szwecję, Norwegię i Finlandię.