Aktualności
2022-11-24

22.11. w Katowicach odbyła się uroczysta Gala wręczenia Nagród w Konkursie „Najwyższa Jakość Quality International 2022”, którego Laureatem została Trans Polonia. Grupa wyróżniona została za wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie drogowego transportu cysternowego produktów płynnych, zdobywając Złote Godło QI2022.

 

Dodatkowo Organizator wraz z Kapitułą Programu docenił wszelkie przedsięwzięcia projakościowe, podejmowane przez TPG i jednomyślnym głosem uhonorował Grupę specjalnym wyróżnieniem - Diamentem Najwyższej Jakości Quality International2022.

Otrzymane nagrody stanowią doskonałe potwierdzenie tego, że jakość oferowanych przez TPG usług, które oparte są na doświadczeniu, terminowości i elastyczności, stoi na wysokim poziomie.

Na Gali Trans Polonia została doceniona także za swoje działania w zakresie CSR. Firma, kolejny rok z rzędu, zdobyła tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności we wszystkich3 kategoriach: Dobra Firma, Dobry Pracodawca i Eko Firma, udowadniając tym samym, że w jej strategii biznesowej na stałe wpisane są działania w zakresie prowadzenia biznesu społecznie odpowiedzialnego.