Aktualności
2020-06-10

 

Grupa Kapitałowej Trans Polonia w jubileuszowej, 30. Edycji Konkursu „Teraz Polska” zdobyła zaszczytne miano laureata i prawo do posługiwania się Godłem Teraz Polska. Tym samym TPG dołączyła do biało-czerwonej drużyny ponad 700 firm wyróżnionych od początku istnienia programu.

 

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Konkursu została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta RP. Prezydent RP Andrzej Duda zwrócił się w liście do nagrodzonych z serdecznymi gratulacjami, podkreślając, że są oni wzorem do naśladowania oraz pięknym przykładem patriotyzmu gospodarczego. Statuetkę z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy odebrał Dariusz Cegielski - Prezes Zarządu Trans Polonia.

Tym razem w konkursie nagrodzono 16 produktów, 9 usług, w tym wysoko wyspecjalizowane usługi transportowe świadczone przez Trans Polonia Group i jedną innowację. Wyróżnione firmy to, cytując organizatora, crème de la crème krajowej gospodarki.

Konkurs „Teraz Polska” ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych w krajowej gospodarce produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów.