Aktualności
2015-06-10

10 czerwca 2015 Trans Polonia została uhonorowana kolejnym Medalem Europejskim. Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Pani Agnieszka Meler - Dyrektor Organizacyjny Trans Polonia S.A. Wyróżnienie to przyznawane jest najwyższej jakości i najbardziej innowacyjnym polskim produktom oraz usługom.

Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje oraz patenty. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty.

W tym roku uroczystość wręczania Medali Europejskich odbyła się w Teatrze Narodowym w Warszawie. Była to XXVI jubileuszowa edycja. Konkurs organizowany był przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w Unii Europejskiej) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli