Aktualności
2023-09-29

15.09.2023 roku odbyła się Gala wręczenia nagród Konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy. Trans Polonia drugi rok z rzędu wyróżniona została w kategorii Lider Eksportu.

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy stanowi wyjątkowe wyróżnienie, które Pomorska Rada Przedsiębiorczości przyznaje od roku 2000. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorstw o innowacyjnym podejściu, a także propagowanie najlepszych praktyk w świecie biznesu.

Grupa Kapitałowa Trans Polonia operuje na terenie całego kontynentu europejskiego, dostarczając usługi o najwyższym standardzie jakości. W I półroczu 2023 roku udział eksportu w ogólnej sprzedaży firmy osiągnął ponad 80%. Firma posiada aktywne przedstawicielstwa handlowe w  Beneluksie, Niemczech oraz Hiszpanii. Dodatkowo, dwie zagraniczne siedziby w Niemczech i Belgii pozwalają Trans Polonii na jeszcze bliższy kontakt z Klientami, umożliwiając szybkie zrozumienie ich potrzeb i skuteczne reagowanie na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe.

Elastyczność oferty, indywidualne podejście do klienta i najwyższa jakość usług przyczyniły się do wypracowania silnej pozycji na europejskim rynku. To wyróżnienie w kategorii Lidera Eksportu jest znakomitym potwierdzeniem osiągnięć firmy.