Aktualności
2012-07-24

Trans Polonia S.A., największy operator logistyczny płynnych surowców chemicznych w Polsce, z początkiem lipca otworzyła nowe biuro w Middlesbrough kontynuując tym samym swoją dotychczasową ekspansję w Europie. Nowe biuro w Wielkiej Brytanii będzie miało za zadanie wsparcie usług firmy i stałą obsługę klientów zarówno z Wielkiej Brytanii, ale także klientów z Europy. Nowe biuro to możliwość  rozszerzenia oferty oraz atut w postaci bycia bliżej klientów, a także wzmocnienie pozycji Spółki w Europie.

Otwarcie nowego biura w Wielkiej Brytanii jest wynikiem naturalnego rozwoju firmy na terenie Europy.  Spółka bezproblemowo konkuruje z operatorami zagranicznymi i organizuje przewozy m.in. na linii Polska – kraje Beneluxu, Francja, Niemcy, jak również między Europą – Dalekim Wschodem. Wsparcie operacyjne w ramach świadczonych usług, oprócz centralnego biura w Polsce (w Tczewie), pełniły do tej pory dwa zagraniczne biura spółki zlokalizowane w strategicznych punktach na mapie europejskiej w Holandii i we Francji. Do tej grupy dołączyło aktualnie biuro w Wielkiej Brytanii.

Kolejne inwestycje w Europie Zachodniej potwierdzają naszą silną pozycję i skuteczną strategię dążącą do umacniania pozycji lidera na rynku logistycznym - podkreśla Dariusz Cegielski, Prezes Trans Polonia S.A.