Aktualności
2019-11-28

Koniec roku obfituje w ważne wydarzenia dla Grupy Kapitałowej Trans Polonia. Firma po raz piaty została wyróżniona w plebiscycie „Orła Pomorskiego". To nagroda przyznawana corocznie przez czytelników Magazynu Pomorskiego za szczególne osiągnięcia w biznesie, kulturze, nauce, działalności społecznej i sporcie. Tym razem Grupa Trans Polonia została laureatem Orła Pomorskiego Społecznej Odpowiedzialności.

Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 28 grudnia w Dworze Artusa w Gdańsku. Nagrodę – specjalną statuetkę z brązu wykonaną przez gdańską rzeźbiarkę Katarzynę Konieczną – odebrał Dariusz Cegielski Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Trans Polonia.

W plebiscycie Orzeł Pomorski czytelnicy głosują na wybitne osoby oraz na firmy, które wyróżniają się pod względem dynamiki, aktywności, dbałości o otoczenie i pracowników. To już XVI edycja plebiscytu objętego patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

W Gali Orłów Pomorskich udział biorą osoby zaangażowane w rozwój gospodarczy, kulturalny kraju i regionu, przedstawiciele władz samorządowych, posłowie, senatorowie, prezesi największych firm, ludzie związani z kulturą, nauką i sportem. Laureatami plebiscytu zostają wybitne postaci, firmy, organizacje Wybrzeża, których spektakularne działania spotykają się z uznaniem społeczeństwa.