Aktualności
2023-05-24

23.05.2023 r. w Oxford Tower w Warszawie odbyła się kolejna edycja konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, którego Laureatem została Trans Polonia.

Firma wyróżniona została w kategorii Eksporter.

 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie przedsięwzięcie, prowadzone przez Business Centre Club, którego celem jest „wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych".

 

Kategoria, w której nagrodzona została Trans Polonia, wyróżnia te przedsiębiorstwa, które promują polską markę poprzez eksport wyrobów i usług.

 

Działania TPG na rynkach zagranicznych od lat rosną i osiągają coraz to lepsze wyniki. Fakt ten potwierdza to, że firma realizuje swoje plany rozwoju w zachodniej części Europy. W 2022 r. 74% działań sprzedażowych dotyczyło właśnie eksportu. Przyczyn sukcesu TPG jest na pewno wiele, możemy do nich zaliczyć dbałość o najwyższą jakość, elastyczność oferty i doskonałą znajomość rynku. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że siedziby Trans Polonii, zarówno ta główna, w Polsce, jak i dwie zagraniczne, umieszczone są w strategicznych dla rynku chemicznego miejscach. Dzięki temu firma jest jeszcze bliżej swoich klientów, szybko rozpoznaje ich potrzeby i skutecznie na nie odpowiada.