Aktualności
2022-06-06

Dnia 01 czerwca br. w Pałacu Lubomirskich odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Laureatom Programu Ambasador Polskiej Gospodarki, wśród których znalazła się Grupa Kapitałowa Trans Polonia. TPG zdobyło prestiżowy tytuł Kreatora Rozwiązań XXI w.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki ma charakter ogólnopolski i od lat organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Celem Programu jest, m.in. promocja Polski jako wiarygodnego partnera gospodarczego poprzez działalność rodzimych przedsiębiorców osiągających sukcesy na arenie międzynarodowej czy promocja wysokich standardów ekonomiczno-finansowych.

Grupa Kapitałowa Trans Polonia nieustannie wprowadza nowe rozwiązania, dopasowując swoją ofertę do wymagającego i wciąż zmieniającego się rynku transportowego. Jakość, terminowość i bezpieczeństwo przeprowadzonego procesu logistycznego to dla firmy bezapelacyjne priorytety. Inwestycje w nowoczesny tabor i innowacyjne systemy IT pozwalają TPG na elastyczność i sprawne odpowiadanie na potrzeby swoich Kontrahentów. Prestiżowe wyróżnienie w kategorii Kreatora Rozwiązań XXI w. jest na to doskonałym dowodem.