Aktualności
2021-11-18

Trans Polonia, w której DNA wpisana jest tematyka motoryzacji, postanowiła nawiązać kontakt z dwoma młodymi, utalentowanymi Kartingowcami – Kacprem oraz Franciszkiem. Z dumą wspierała Sportowców przez cały sezon 2021.

 

Jedenastoletni Kacper swoją karierę rozpoczął w 2014 roku i na swoim koncie ma już liczne sukcesy, takie jak tytuł Kartingowego Mistrza Polski – kategoria Baby Rok w 2018 r., czy zdobycie pierwszego miejsca w Rotax Max Challenge Poland – kategoria Mini Max w 2019 oraz 2020. Najnowszy, niedawno zakończony sezon ROTAXA to kolejne doskonałe wyniki Kacpra. W ostatni weekend sezonu wygrał wyścig numer trzy, a następnie stanął na podium po ostatnim wyścigu w sezonie, zajmując trzecie miejsce. Swoją determinacją wywalczył sobie także trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Junior Max.

Dwunastoletni Franciszek w 2020 roku rozpoczął swoją przygodę z zawodowym kartingiem, debiutując na Rotax Max Challenge Poland. Z wielką pasją stawiał pierwsze kroki w swojej karierze, a w najnowszym sezonie pokazał wolę walki. W ostatni weekend wyścigów, w kategorii Mini Max, awansował z piętnastej lokaty na ósmą, pomimo startu z końca stawki. Ostatni wyścig sezonu zakończył z kolejnym awansem, przekraczając linię mety na czwartej pozycji.

 

Zarówno Kacper, jak i Franciszek są bardzo utalentowani i gotowi do ciężkiej pracy. Trans Polonia z ogromną przyjemnością wspierała Sportowców w ostatnim sezonie, informując o ich sukcesach na swoich portalach społecznościowych. Firma jest przekonana, że Kacper i Franciszek odniosą jeszcze niejedno zwycięstwo.

Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia w nadchodzącym sezonie.