Aktualności
2016-06-08

8 czerwca b.r. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie odbył się uroczysty finał XXVII edycji Medalu Europejskiego. Trans Polonia S.A. po raz szósty z rzędu została uhonorowana tym wyróżnieniem w uznaniu za najwyższej jakości usługi świadczone w zakresie transportu i logistyki płynnych produktów chemicznych, bitumicznych i spożywczych. Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Pani Agata Luboradzka-Liss.Na Gali organizowanej przez Bussines Center Club spotkało się 171 wyróżnionych przedsiębiorców, laureaci honorowych Medali Europejskich wyróżnieni kanclerze Lóż Regionalnych BCC oraz osoby reprezentujące Ministerstwo Rozwoju, Business Centre Club i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES) z Brukseli.

- Szósty już Medal Europejski to dla nas niewątpliwy powód do dumy, a także potwierdzenie wysokiej jakości usług świadczonych na terenie całej Europy – podkreśla Dariusz Cegielski – Prezes Zarządu Trans Polonia S.A.

Medal Europejski jest ogólnopolskim, niekomercyjnym przedsięwzięciem, mającym na celu wyróżnienie oraz promocję polskich produktów i usług świadczonych na rynku europejskim. Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego wyróżniane są jedynie wyroby i usługi, których jakość odpowiada najwyższym standardom europejskim.