Aktualności
2022-10-21

20.10.2022 r. w Pałacu Staszica w Warszawie odbył się finał XXXIII edycji Medalu Europejskiego, którego laureatem po raz kolejny została Trans Polonia.

 

Medal Europejski to ogólnopolski konkurs od lat organizowany przez Business Centre Club, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług na terenie Unii Europejskiej. Prestiżowa nagroda Medalu Europejskiego od 22 lat przyznawana jest firmom, które oferują produkty lub usługi najwyższej jakości, spełniające europejskie standardy. Nagroda jest także rekomendacją BCC dla wyróżnionych usług.

Trans Polonia po raz kolejny została Laureatem w konkursie, co stanowi potwierdzenie tego, że specjalistyczne usługi transportowe, oferowane przez firmę, spełniają najwyższe standardy jakości i dostosowane są do wysokich wymagań rynku. Grupa z powodzeniem działa zarówno w Polsce, jak i całej Europie, spełniając wszelkie standardy branży i oferując usługi najwyższej jakości. Niezawodność, terminowość, bezpieczeństwo przewozu i elastyczna oferta pozwoliły firmie na zbudowanie silnej pozycji  na rynku, opartej na zaufaniu klientów.