Aktualności
2013-01-26

26 stycznia 2013 roku Trans Polonia S.A. oraz Prezes Zarządu Dariusz Cegielski otrzymują z ramienia Business Centre Club Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2012, uznawaną przez przedsiębiorców za jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce.

Trans Polonia S.A. uzyskała nagrodę "za świetne wskaźniki ekonomiczne, dbałość o doskonałą jakość świadczonych usług, a także szczególną troskę o środowisko naturalne".

Od 1991 r. Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom – najlepszym spośród nas, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe (Marek Goliszewski).

Laureaci konkursu, którzy utrzymają pozycję Lidera i nadal osiągają doskonałe wyniki finansowe otrzymują Diament do swojej Statuetki. Od 1993 roku Klub przyznaje Nagrody Specjalne, które wręczane są wybitnym osobistościom spoza środowiska biznesu za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce.