Aktualności
2021-09-29

W XIII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki Grupa Kapitałowa Trans Polonia została wyróżniona prestiżową nagrodą w kategorii Marka Europejska. To wyróżnienie dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku,których działalność biznesowa jest dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Ta nagroda to czytelny przekaz do klientów i kontrahentów poświadczający najwyższe standardy TPG odpowiadające wysokim wymaganiom partnerów w całej Europie. Trans Polonia z powodzeniem operuje na trudnym rynku przewozów cysternowych głównie materiałów niebezpiecznych gwarantując najwyższą jakość i dbałość o bezpieczeństwo powierzonej części procesu logistycznego. Najważniejsze jest dla nas zaufanie rosnącej grupy klientów, które motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań. Mimo osiągnięcia solidnej pozycji w regionie, nasze ambicje sięgają dalej i nieustannie chcemy się rozwijać.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Jego celem jest promocja kraju i rodzimych firm na arenie międzynarodowej oraz sprzyjanie współpracy pomiędzy Ministerstwem Gospodarki a środowiskami gospodarczymi. To ogólnopolskie niekomercyjne przedsięwzięcie, którego zadaniem jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski.