Aktualności
2024-06-11

11.06.2024 r. w Warszawie odbył się finał XXXV edycji Medalu Europejskiego, którego laureatem po raz kolejny została Trans Polonia.

 

Medal Europejski to ogólnopolska inicjatywa Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club. Jej celem jest wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, działających na rynkach europejskich i spełniających najwyższe unijne standardy. Przy wyborze laureatów zwraca się także uwagę na dynamikę firmy oraz to, jak wykorzystuje ona możliwości, jakie daje członkostwo Polski w UE.

 

Trans Polonia od 20 lat z powodzeniem działa na rynkach europejskich, spełniając najwyższe unijne normy, począwszy od konwencji ADR i kończąc na certyfikatach, takich jak:  ISO 9001:2015, SQAS, ISO 14001:2015 czy IFS Logistics. Działania na rynku europejskim stanowią dziś niemal 80% przychodów Grupy, tym bardziej cieszy nas fakt znalezienia się wśród zaszczytnego grona firm, nagrodzonych Medalem Europejskim. Dziękujemy organizatorom za wyróżnienie i zaufanie oraz gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom.