Aktualności
2014-08-11

Od 2007 roku European Business Awards wyszukuje najbardziej innowacyjne i dynamiczne firmy na kontynencie poprzez promowanie sukcesu, innowacji i etyki w europejskim środowisku biznesowym.

European Business Awards jest największym w Europie konkursem promującym dynamicznie rozwijające się firmy z naszego kontynentu. Jury nagradzają podmioty, które wyróżniają się innowacyjnością i najlepszymi praktykami w biznesie.

W 2012 roku EBA zrzesza ponad 17.000 organizacji w ponad 31 krajach. Prezentowani zostają najlepsi w swojej klasie  zwycięzcy z różnorodnych branż, w tym Inżynieria, moda, firm internetowych, produkcji , transport, branża kosmetyczna, czy IT  oraz  gratulacje dla szefów państw, prowadzących przemysłowców, przedsiębiorców, liderów biznesu, właścicieli mediów i naukowców z wszystkich 31 państw europejskich.

W tym roku również zauważona i zaproszona do udziału w konkursie European Business Awards 2014/15 została Trans Polonia  i tym samym znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw. W kolejnym etapie konkursu, firmy będą musiały przedstawić jury specjalnie przygotowaną wideoprezentację.

Uczestnicy będą walczyć nie tylko o głosy jurorów, lecz również internautów, którzy na swoich faworytów zagłosują online. W ten sposob, oprocz 100 najlepszych firm wybranych przez jury, na kazdy kraj bioracy udzial w  konkursie przypadnie po jednym Zwyciezcy Publicznosci. Następnie przedsiębiorstwa staną do walki o miano European Business Awards Category Winners. Głosowanie rozpocznie się w już 6 stycznia 2015. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy w czerwcu 2015 roku.