Aktualności
2019-02-12

Ruszaj w trasę do kariery z Grupą Trans Polonia! Grupa Kapitałowa Trans Polonia stworzyła nową stronę internetową dla osób poszukujących pracy w branży TSL. Na stronie kariery kandydaci mogą lepiej poznać strukturę TPG, pełną HRową ofertę Grupy oraz dowiedzieć się dlaczego warto do Grupy dołączyć i zostać na dłużej.

 

Serwis wyróżnia się przejrzystością, bogatą zawartością i prostą, przyjemną dla oka grafiką. Niewątpliwym ułatwieniem jest to, że za pośrednictwem strony kandydaci mogą szybko zapoznać się z pełną listą ofert pracy w Grupie zarówno na stanowiska kierowcy międzynarodowego oraz krajowego, jak i do biur zlokalizowanych w Tczewie oraz w Płocku. Aplikację ułatwia wygodny formularz rekrutacyjny, dzięki, któremu dokumenty kandydatów trafiają bezpośrednio do rekruterów.

 

Oprócz ofert pracy oraz podstawowych informacji o Grupie Trans Polonia, na stronie znajdziemy również informacje dotyczące procesu rekrutacji, opinie pracowników i odpowiedzi na najczęściej zadawane rekruterom pytania. Na stronie znajdują się także informacje dotyczące Szkoły Kierowców – innowacyjnego programu szkoleniowego prowadzonego przez OTP – spółkę z Grupy Trans Polonia oraz oferta współpracy dla przewoźników.

 

Komplet informacji, które mogą zainteresować kandydatów do pracy w spółkach TPG znajduje się pod adresem www.kariera.transpoloniagroup.pl

 

Do strony dostaniemy się także, przechodząc z oficjalnych witryn należących do Grupy www.transpolonia.pl oraz www.otpsa.pl

 

Strona kariery Trans Polonia Group została stworzona przy współpracy z agencją Studio Brothers.

 

Zapraszamy na kariera.transpoloniagroup.pl