2013-02-08

Dwie firmy z Tczewa - Zakład Energetyki Cieplnej i Trans Polonia - otrzymały prestiżowe nagrody. Wyróżnieni zapowiadaja,  że bedą one motywać je do dalszych działań.

Złota statuetka

Również nagrodzoną firmą w ostatnich dniach jest Trans Polonia. Zajmująca się m.in. przewozem chemii płynnej, mas bitumicznych i transportem produktów spożywczych znalazła się w gronie 11 polskich przedsiębiorstw wyróżnionych przez Business Centre Club (BCC). Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu to wyjątkowe wyróżnienie dla przedsiębiorcy. Prezes Trans Polonia Dariusz Cegielski nagrodę odebrał z rąk wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Ważna systematyczność

Rozmowa z Dariuszem Cegielskim, prezesem firmy Trans Polonia S.A. w Tczewie

Do czego motywuje Pana taka nagroda?

Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, iż przyjęta przez zarząd strategia rozwoju i dużego nacisku na jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo - to prawidłowy kierunek. Tym samym pokazuje, iż nasze plany rozwoju i podejmowane inwestycje są zauważalne. Jesteśmy dumni, iż zostaliśmy zakwalifikowani do najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, wyróżniających się ogromnym potencjałem wzrostu, innowacyjnością, doskonałą jakością świadczonych usług i dbałością o środowisko naturalne. Czujemy jeszcze większa motywację do ciężkiej pracy, stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej i konkurowania z najlepszymi.

Cały artykuł dostępny w Gazecie Dziennik Tczewski Nasze Miasto z 8 lutego 2013

Autor: Sebastian Dadaczyński