ENDE
2013-06-24

Wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku oraz wymogom klientów, Trans Polonia S.A. - specjalistyczny operator logistyczny, poszerzyła swoją ofertę i rozwinęła transport produktów w temperaturze kontrolowanej.

Decydując się na świadczenie usług transportu chłodniczego Trans Polonia S.A. postawiła na usługi w pełni profesjonalne, gwarantujące potencjalnym klientom pewność realizacji zleceń zarówno w kraju jak i za granicą, zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości. Całość obsługi łańcucha logistycznego powiązanego również z pierwszym kontaktem z klientem prowadzona jest przez specjalistów, mających duże doświadczenie zawodowe związane z transportem chłodniczym.

Zwiększenie jakości produktów spożywczych wywołało większe oczekiwania dotyczące ich przewozu. Dodatkowo konkurencja na rynku transportowym również pozwoliła producentom żywności na skuteczniejsze wyegzekwowanie oczekiwanego poziomu usług przewozowych.

- Klienci w segmencie spożywczym mają dziś większą świadomość roli przewoźnika w całym łańcuchu logistycznym. Coraz większa liczba kontrahentów stawia na jakość usługi transportowej. Na przewoźniku ciąży podwójna odpowiedzialność – odpowiada on bowiem nie tylko za jakość własnych usług, ale za produkt klienta oraz jego markę. Dziś firmy muszą rywalizować ceną i jakością – podkreśla Adriana Bosiacka - Członek Zarządu/Dyrektor Spedycji Trans Polonia S.A.

Komentarz Adriany Bosiackiej, Dyrektora Spedycji / Członka Zarządu Trans Polonia S.A.

Cały artykuł dostępny w magazynie TRUCKauto.pl  Nr 9/10/2013