ENDE
2013-06-25

Decydując się na poszerzenie swojej oferty o krajowy i międzynarodowy transport chłodniczy Trans Polonia S.A. postawiła na usługi w pełni profesjonalne, gwarantujące klientom pewność realizacji zleceń na najwyższym poziomie. Całość obsługi łańcucha logistycznego powiązanego również z pierwszym kontaktem z klientem prowadzona jest przez specjalistów, mających duże doświadczenie zawodowe związane z transportem chłodniczym. 

Obecnie realizujemy transport „door to door” czyli bezpośrednio z magazynu firmy zlecającej do bezpośredniego odbiorcy. Pozwala to na realizację zleceń w optymalnie krótkim czasie, unikając przeładunków i przetrzymywania towaru w magazynach.

Atrakcyjność cenowa wyrażana jest również poprzez tabor jakim dysponujemy i który pozwala na optymalizację transportu. Możemy pochwalić się posiadaniem zarówno naczep typu double deck – podwójna podłoga – co stwarza możliwość piętrowego załadunku, jak i naczep z podwójnym agregatem i ścianą grodziową - co pozwala na podejmowanie ładunków z dwojakim zakresem temperatury. Nowe rozwiązania techniczne związane z taborem stwarzają coraz większe możliwości elastyczności ofertowej, na której bardzo nam zależy. To właśnie dzięki tworzeniu ofert „szytych na miarę” dopasowywanych do konkretnego klienta i jego oczekiwań, ceny naszych usług w dalszym ciągu są atrakcyjne, pomimo dzisiejszych warunków rynkowych. 

Komentarz Adriany Bosiackiej, Dyrektora Spedycji / Członka Zarządu Trans Polonia S.A.

Cały artykuł dostępny w TSL Biznes Nr 6/2013