2014-10-15

Zestawy Trans Polonia S.A.nie wyróżniają się krzykliwymi barwami, dzięki którymi łatwo zauważyćje na drogach, ale nie można odmówić im elegancji. Białe ciągniki z dyskretnym logo firmysprzężone ze lśniącymi naczepami ze stali nierdzewnej prezentują się bardzo dobrze.

Trans Polonia S.A. konsekwentnie rozbudowuje swoją flotę w oparciu o pojazdy grupy Volvo. Do użytkowanych wcześniej modeli Volvo FH oraz Renault Trucks Premium dołączyło w tym roku osiem sztuk Renault serii T, a kolejnych 6 planowanych jest do odbioru w październiku br.

— Wybraliśmy pojazdy Renault w głównej mierze z uwagi na dobre doświadczenie jakie posiadamy korzystając z pojazdów Volvo, mówi Agnieszka Meler, Dyrektor Organizacyjny Trans Polonia S.A.

- W skład floty Grupy Trans Polonia wchodzi 100 cystern do przewozu mas bitumicznych,70 cystern do przewozu chemii płynnej, 30 cystern do przewozu płynnych produktówspożywczych oraz podwozia do przewozu tank kontenerów.W przypadku cystern Trans Polonia S.A. od lat wybiera produkty firmy LAG.

Rozmowa z  Agnieszką Meler, Dyrektorem Organizacyjnym Trans Polonia S.A.

Cały artykuł dostępny w TRAILER magazine Nr 10 - październik 2014

Autor: Paweł Tobolski