2013-04-25

Mieszkanców zapraszamy do wspólnego portretu tczewian 11 maja na Bulwarze Nadwiślanskim. Im wiecej osób tego dnia się ustawi, tym portret bedzie piękniejszy. Co jest istotne, pamiątkowa fotografia zostanie opublikowana na łamach gazety wraz z nazwiskami osób, które się na niej ustawiły. Z taką inicjatywą portretu wychodzi Trans Polonia S.A., specjalistyczna firma transportowo-logistyczna z Tczewa oraz Dziennik Bałtycki.

Każda osoba, która będzie uczestniczyła w pamiątkowym zdjęciu, będzie mogła zalogować się na stronie Trans Polonii. Dzięki temu na drugiej stronie zdjęcia pojawią się nazwiska uczestników.

- Już od dłuższego czasu chcieliśmy zrobić coś dla mieszkańców Tczewa i wydaje nam się, że właśnie wspólne zdjęcie Tczewian, które połączy pokolenia, jest dobrym pomysłem i będzie wspaniałą pamiątką. Bardzo liczymy na przyłączenie się wszystkich mieszkańców Tczewa do naszej akcji i serdecznie zapraszamy. Nikogo nie może zabraknąć – podkreśla Eliza Stec, Pełnomocnik Zarządu Trans Polonia S.A.  

Cały artykuł dostępny w gazecie Tczew Nasze Miasto Nr 31 (58) z 25 kwietnia 2013